Mercedes-Benz

Inauguracja nowego serwisu Mercedes-Benz Autoreduta.

11.10.2018

Otwarcie salonu Mercedes-Benz Autoreduta

W połowie września odbyła się oficjalna inauguracja Autoryzowanej Stacji Obsługi Mercedes-Benz Autoreduta. Jest to czwarty autoryzowany punkt serwisowy w stolicy, ale pierwszy położony na Mokotowie - największej dzielnicy Warszawy.
Oficjalnego otwarcia dokonali Członkowie Zarządu grupy Autoreduta w towarzystwie przedstawicieli Mercedes-Benz Polska. W wydarzeniu brała udział również m.in. ambasadorka Autoreduty, Małgorzata Rozenek-Majdan.
Nowy Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Autoreduta mieści się przy ul. Ojcowskiej 2 na warszawskim Mokotowie. To doskonała lokalizacja, z szybkim dojazdem z sąsiednich dzielnic Warszawy, takich jak Wilanów, Powiśle czy Gocław.
Autoreduta to nowa placówka, ale z niemałym doświadczeniem - serwisem Mercedesów zajmuje się od wielu lat. Obiekt zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym dostosowany jest do najwyższych standardów marki Mercedes-Benz - co potwierdza już sam wygląd budynku nowej stacji. Wykończono go zgodnie z obowiązującymi zasadami identyfikacji wizualnej marki, z wykorzystaniem elementów z drewna i stali. Dominuje tu elegancka kolorystyka: grafit i biel.
Autoryzowana Stacja Obsługi Mercedes-Benz oferuje najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i pomoc wykwalifikowanych specjalistów, którzy przy obsłudze samochodów z gwiazdą pracują od wielu lat. Hala serwisowa ma powierzchnię 625 m2 i mieści 5 stanowisk. Nowy punkt oferuje usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, sprzedaż części zamiennych, likwidację szkód komunikacyjnych oraz obsługę finansową i ubezpieczeniową. Ponadto Autoreduta prowadzi dział sprzedaży i odkupu samochodów używanych, oferujący między innymi używane Mercedesy o potwierdzonej historii.
Stacja Autoreduta jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-19:00, a w soboty – od godz. 9:00 do 14:00.